Fundamentinių mokslų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Atvirų durų diena sukvietė gausų būrį moksleivių

Atvirų durų diena sukvietė gausų būrį moksleivių

2016-12-12
Atvirų durų diena sukvietė gausų būrį moksleivių
Ne kasdien universitete pamatysi tokį gausų būrį moksleivių, bandančių sutilpti į 03 auditoriją ir išgirsti visą tiesą apie studijas VGTU, pasiklausyti nuotaikingos pučiamųjų orkestro muzikos, vėliau šurmuliuojantį hole prie studijų programas reklamuojančių stendų ir su fakultetų atstovais betarpiškai bendraujančių apie viską, kas rūpi būsimiems stojantiesiems, atidžiai klausančių paskaitų apie karjeros galimybes, turistaujančių universiteto koridoriais link Aplinkos inžinerijos, Statybos, Fundamentinių mokslų ir Verslo vadybos fakultetų laboratorijų bei IT centro ir besišypsančių su citrina burnoje priešais šmaikštų VVF fotografės objektyvą. Visa tai vyko praėjusį penktadienį, gruodžio 9 d., Saulėtekio rūmuose vykusiame atvirų durų dienos renginyje, sulaukusiame arti pusės tūkstančio dalyvių iš visos Lietuvos.

Kita, tikimės, tokia pat gausi ir turininga atvirų durų diena vyks 2017 m. kovo 31 d. 11 val. taip pat VGTU Saulėtekio rūmuose.