Fundamentinių mokslų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija KVIETIMAS DALYVAUTI 8-OJE JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ KONFERENCIJOJE

KVIETIMAS DALYVAUTI 8-OJE JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ KONFERENCIJOJE

2017-10-13
KVIETIMAS DALYVAUTI 8-OJE JAUNŲJŲ MOKSLININKŲ KONFERENCIJOJE
Jaunųjų mokslininkų konferencijos (toliau – JMK) tikslas – apžvelgti pateiktus geriausius jaunųjų mokslininkų darbus matematikos, fizikos, biochemijos, chemijos, astronomijos, elektronikos, informatikos, mechanikos, energetikos, medžiagotyros, statybos inžinerijos mokslų sandūrose ir susipažinti su jaunų mokslininkų mokslinių interesų problematika, jos suvokimo horizontu, aktualumu ir atitikimu dabarties iššūkiams.
Konferencijos darbą numatoma organizuoti dviejose sekcijose: Fiziniai mokslai ir Technologijos mokslai.
Konferencija vyks Lietuvos mokslų akademijoje 2018 m. vasario 8 d. Konferencijoje planuojami 12 min. žodiniai pranešimai (10 min. pranešimas ir 2 min. klausimams). Kviečiami dalyvauti jaunieji mokslininkai (studentai, turintys mokslo publikacijų recenzuojamuose mokslo žurnaluose, magistrai, rezidentai, doktorantai, mokslų daktarai, podoktorantūros stažuotojai (iki 35 metų amžiaus).
Kviečiame įvairių institucijų jaunuosius mokslininkus iki 2018 m. sausio 8 d. 12 val. teikti paraiškas dalyvauti konferencijoje nurodant pasirinktą Fizinių mokslų arba Technologijos mokslų sekciją. Paraišką sudaro: pranešimo pavadinimas, autoriai, trumpa pranešimo santrauka (iki 200 žodžių, Times New Roman šriftu, 12), publikacijų sąrašas, autoriaus gyvenimo aprašymas (CV) ir kontaktiniai duomenys (būtina mob. tel.). Paraiškoje nurodyti, ar bus žodinis ar stendinis pranešimas. Minėtą medžiagą (Word formatu) ir duomenis elektronine forma teikti:
El. paštu:
s.aukstinaitiene@lma.lt (fiziniai mokslai)
b.jaskelevicius@lma.lt (technologijos mokslai)
Informaciją apie Jaunųjų mokslininkų konferenciją, jos Organizacinį komitetą, INFOBALT vardinės stipendijos konkurso nuostatus rasite Lietuvos mokslų akademijos svetainėje http://www.lma.lt/. Tiesioginė nuoroda http://www.lma.lt/infobalt-vardines-stipendijos
    • Puslapio administratoriai:
    • Daiva Triukaitė