Fundamentinių mokslų fakultetas Apie fakultetą Naujausia informacija Prasidėjo papildomas priėmimas į išlyginamąsias ir papildomąsias studijų programas

2017-07-25
Nuo 2017 m. liepos 25 d. iki 2017 m. rugpjūčio 30 d. vyksta papildomas priėmimas į likusias laisvas išlyginamųjų ir papildomųjų studijų programų vietas. Prašymų registravimas ir sutarčių pasirašymas vyksta Vilniaus Gedimino technikos universiteto Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centre.

Atvykstant registruoti prašymą ir pasirašyti studijų sutartį su savimi būtina turėti diplomo ir priedėlio orginalus, asmens tapatybės kortelę/pasą ir jo kopiją.

Studijų sutartis bus pasirašoma tik sumokėjus registracijos (studijoms) įmoką. Registracijos (studijoms) įmoką galima apmokėti universitete (internetinės bankininkystės pagalba) arba banko skyriuose.

Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro adresas: VGTU Saulėtekio rūmai, I korpusas, 204a kab., Saulėtekio al. 11, Vilnius.

Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro darbo laikas:
  • pirmadieniais - ketvirtadieniai nuo 8 val. iki 16.45 val.
  • penktadieniais nuo 8 val. iki 15.30 val.
  • šeštadieniais nuo 9 val. iki 13 val.

• Puslapio administratoriai:
    • Daiva Triukaitė