Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Kita informacija

Užsienio dėstytojų paskaitos

Doc. dr. Alice Geirinhas užsiėmimų tvarkaraštis:
MKDf-14/1 2016-05-11 SRK-II 604
10.20 val. 14.30 val. 16.20 val. (praktiniai užsiemimai, būtina registracija)
 
Doc. dr. Nuno Cid Martins užsiėmimų tvarkaraštis:
MKDf-13/1-3 gr. 2016-05-11 SRL-I 521
10.20 val; SRA-II 10 (atvira teorinė paskaita)
14.30 val; 16.20 val; (praktiniai užsiemimai, būtina registracija)
 
Doc. dr. Simão Paredes užsiėmimų tvarkaraštis:
MKDf-14/2 gr. 2016-05-12 SRK-II 611
12.10 val;  14.30 val; 16.20 val; (praktiniai užsiemimai, būtina registracija)
 
 
Būtina išankstinė registracija į užsiemimus el.paštu: jolanta.jundiene@vgtu.lt

DĖMESIO, DOKTORANTAI

2016-01-14, 16:00, (SRL-I) 513A bus GSK katedros doktorantų tarpinė atestacija. Privaloma pateikti:
 
1)  2015 m.m. rudens semestro ataskaitą (doktorantūros plano įgyvendinimas),
2) Publikacijų sąrašą,
3) Parengto disertacijos teksto dalį.
 
1 ir 2 punktų dokumentus atsiųsti PDF formatu į e-paštą arnas.kaceniauskas@vgtu.lt.

Sveikiname Ruslan Pacevič

Grafinių sistemų katedros kolektyvas džiaugiasi ir nuoširdžiai sveikina RUSLAN PACEVIČ sėkmingai apgynus daktaro disertaciją tema:
 
„Diskrečiųjų dalelių sistemose sklindančių plyšių vizualizavimo metodai ir išskirstytoji programinė įranga“, (technologijos mokslų sritis, informatikos inžinerija – 07T).
Mokslinis vadovas – doc. dr. Arnas KAČENIAUSKAS (Vilniaus Gedimino technikos universitetas, informatikos inžinerija – 07T).
 
Linkime ir toliau garsinti mūsų universitetą moksliniais darbais bei sėkmingai dalintis savo patirtimi pedagoginėje veikloje.

Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studento Bernardo Šliamkos (MKDf-13/2) kurta mobili aplikacija nugalėjo konkurse „Euras 2015“

Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studento Bernardo Šliamkos (MKDf-13/2) sukurta mobili aplikacija „Euras 2015“ nugalėjo konkurse „Mobilusis euro gidas“.
 

Laboratorinės įrangos papildymas

Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų programos studentai studijų tikslams jau gali naudoti garso įrašymo įrangą. Ši garso įrašymo įranga padės ne tik įrašyti kokybišką garsą triukšmingose vietose bet ir įsisavinti atskirai įrašyto garso takelio su vaizdo medžiaga sinchronizavimą.

Studentams studijuojantiems multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų programos dalykus studijų tikslams yra išduodama laboratorinė įranga ne tik darbui Multimedijos ir kompiuterinio dizaino mokymo laboratorijoje (SRK-II 605), bet ir į namus.

Laboratorijos įranga studentams išduodama komplektais ir priedais prie jų pagal laboratorijos eksploatacijos taisyklėse aprašytą išdavimo / grąžinimo tvarką.

Multimedijos ir kompiuterinio dizaino mokymo laboratorijos vedėjo E. Čepulionio interviu laidoje „Tėvų klasė“ (video)

Ar šalies aukštosios mokyklos pakankamai gerai paruošia absolventus?
 

Laboratorinės įrangos išdavimas studentams

Studentams studijuojantiems multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų programos dalykus studijų tikslams yra išduodamalaboratorinė įranga ne tik darbui Multimedijos ir kompiuterinio dizaino mokymo laboratorijoje (SRK-II 605), bet ir į namus.
 
Laboratorijos įranga studentams išduodama komplektais ir priedais prie jų pagal laboratorijos eksploatacijos taisyklėse aprašytą išdavimo / grąžinimo tvarką.

2013 metų Kino ir televizijos projektų puslapis

Artūr Maslov (MKDf-12/4) sukūrė ir paskelbė puslapį, skirtą 2013 metų multimedijos ir kompiuterinio dizaino programos, kino ir televizijos projektų modulio atiskaitomiesiems darbams talpinti ir peržiūrėti.
 
Puslapį galite aplankyti adresu: http://www.tv13mkd.tk

Aplikacijų projekto vykdymo pradžia

 
Mobilių aplikacijų idėjos, kurios virtusios veikiančiais produktais gali užkariauti pasaulį. O jas įgyvendinti turite galimybę JŪS, studentai, su App Camp, Microsoft, Nokia, Omnitel ir VGTU pagalba!
 
 
 1. 1.      Globalūs projektai
#
IDĖJOS PAVADINIMAS
IDĖJOS APIBŪDINIMAS IR MOTYVACIJA
1.
Shave-no-pain
Projektas, kuris jau turi įdirbį, ieškoma programuotojų, kurie norėtų prisidėti prie projekto. Projektui vadovauja projektų vadovas dirbęs Procter&Gamble. Shave-no-pain adresuojamas išspręsti problemas su kuriomis susiduria vyrai skusdamiesi. Pagal tyrimus 65% (šaltinis: P&G UK) vyrų jaučia dirginimą kuomet skutasi. Svarbiausios identifikuotos priežastys: nėra skutimosi galvučių kuomet jų reikia, naudojimasis nudilusiomis skutimosi galvutėmis arba skutimasis prieš plauką. Projektas turi viziją ir laukia prisijungiančių žmonių. Išvystytu projektu tikrai susidomėtų „Gillette“.

*Šiam projektui, verslo dalis jau atlikta, jam nebereikia rašyti koncepcijos, reikia tik žmonių, kurie programuotų.
2.
Gimtadienio aplikacija
Dažnai sunku nuspręsti ką dovanoti žmogui gimimo dienos proga, todėl tenka sukti galvą ir sunkiai ieškoti tinkamos dovanos. Galima padaryti aplikaciją, kurioje galima būtų įrašyti sveikinimus audio, video formatais, padaryti sveikinimų agregavimą iš facebook, twitter ir kt. Ir padovanoti draugui, draugei ar artimajam mobilią aplikciją, kuri primins gimtadienį visus ateinančius metus.
3.
Laimės vietelės
Aplikacija, kuri žemėlapyje parodo vietas, kur yra daugiausia laimingų žmonių, o kur daug nelaimingų. Įgyvendinant reiktų galvoti kaip žmones reiktų įtraukti pasakant kada jie laimingi ir kada nelaimingi, kokios priežastys prie to priveda ir kaip tai atsilieptų tų vietų lankomumui.
4.
Gyvenimo sekundės
Gyvenimas bėga labai greitai ir dažnai neprisimename kas buvo prieš keletą dienų, ką patyrėme gražaus, o kas nebuvo taip gerai... Aplikacija kviestų kasdien nufilmuoti 1-3 sekundžių savo gyvenimo video. Paprasčiausiai filmuoti tai, ką patiri gero ar blogo. Po to būtų galimybė sujungti video į vieną ilgesnį - mėnesio, pusės metų, metų filmą, kurį galima dalintis soc. tinkluose ir prisiminti savo gyvenimo sekundes.
5.
Kinect panaudojimas žmonėms su regos ir klausos problemomis
Niekam nepaslaptis, kad pasaulyje yra labai daug žmonių su klausos ir regos negaliomis. Tokie žmonės susiduria su begale sunkumų. Microsoft sukurtas prietaisas „Kinect“ galėtų padėti spręsti tokių žmonių problemas padedant garso ir vaizdo signalais lengviau naviguoti erdvėje, rasti viena ar kitą objektą ar daiktą ir kitaip suteikti didesnį patogumą gyvenime.
6.
Žadintuvas žadinantis tave vieną
Žadintuvas pakeliantis tik vieną žmogų – pašėlusi idėja, kuri užkariautų pasaulį. Kiek kartų teko keltis anksčiau už partnerį, su kuriuo miegate vienoje lovoje ar vienoje patalpoje ir suskambėjus jūsų žadintuvui atsibusti abiems, nors keltis reikia tik jums? Tokia problema vyrauja visame pasaulyje. Reikia sugalvoti kaip žadintuvas galėtų prikelti tik vieną asmenį, jei patalpoje miega daugiau žmonių. Galimas papildomų prietaisų naudojimas.
7.
Automobilio atrakinimas ir užvedimas
Automobilio atrakinimas ir užvedimas su mobilia aplikacija. Ford neseniai atsidarė savo API -https://developer.ford.com/develop/working-with-ford/. Todėl tai puiki galimybė kurti naujus sprendimus ir susikurti sau tvarų verslą. Tokią aplikaciją galima būtų taikyti didžiosioms automobilių nuomos įmonėms. Pvz.: „CityBee“.
 
 
 
 1. 2.      Lietuviški projektai
#
IDĖJOS PAVADINIMAS
IDĖJOS APIBŪDINIMAS IR MOTYVACIJA
1.
Malonumų aplikacija
Grožio salonų, kainų įvertinimai kartu su specialiais pasiūlymais moterims aplikacija. Galimybė apjungti grožio salonus mieste, valstybėje siūlant jiems rinkodarinį paketą per aplikaciją.
2.
Maisto į namus agregatorius
Yra labai daug įstaigų, restoranų, kavinių, kurios siūlo maistą atvežti į namus. Nėra vienos vietos, kur per aplikaciją galima būtų išsirinkti norimą maisto produktą iš daug galimų šaltinių, palyginti kainas, produktus ir t.t. Reikalinga aplikacija, kurioje būtų maistą į namus pristatančios įmonės vienoje vietoje. Galimas bendradarbiavimas su meniu.lt (API).
3.
Lietuvių kalbos rašybos ir skyrybos mokymas
Aplikacija, kuri pagelbėtų tiek moksleiviams, tiek studentams, tiek mokytojams ar dėstytojams. Lietuvių kalbą reikia mokėti. Tačiau dar nėra aplikacijos, kuri padėtų aktyviai ją mokytis. Klaidutis.lt – svetainė, kuri norėtų prisidėti prie aplikacijos kūrimo jiems. Galimas bendradarbiavimas su klaidutis.lt (API).
4.
Lietuvos skydas
Lietuvių vienybės idėja - interaktyvus žemėlapis, kuriame matomi visi Lietuvai svarbūs žmonės išsibarstę po pasaulį. Žemėlapio su Lietuviais iš viso pasaulio išskyrimas virtualioje erdvėje. Bendradarbiavimas su idėjos autoriumi, skulptoriumi Tadu Gutausku. Svetainė -Lietuvosskydas.lt. Naudotinas API yra.
 

Kas toliau?
 1. Aprašyti idėja koncepcijos formoje (formą rasite čia). Terminas iki kovo 28 dienos - tada bus susitikimas laboratorijoje
 2. Pradėti dirbti su mumis pagal projekto procesą. (formą rasite čia)
 
PASTABA: koncepcijos publikavimas skirtas tiktai savo komandoje, nes tai yra projekto pagrindas, kuris parodo ką jie daro ir koks tikslas yra tai daryti. Jeigu studentai norės gauti pagalbos ir personalizuotų mokymų, tai turės pasidalinti koncepcija su AppCamp'u. Jei projektui vystyti reikės pagalbos iš AppCamp'o (koncepcijos aprašyme, verslo/vartotojo poreikių išsiaiškinime, techninėje specifikacijoje, testavime, paleidime į rinką, įvairūs mokymai susiję su šiomis sritimis...), tokiu atveju projektas taps bendru. Tai yra bus pasirašoma bendradarbiavimo sutartis. 
 
 
 *Šį ketvirtadienį (03-21) 16:20 laboratorinės įrangos išbandymas + xbox pasižaidimas, kitą ketvirtadienį (03-28) tuo pačiu laiku pasižaidimas ir idėjų/koncepcijų aptarimas
 
 
Bet kuriuo iškilusiu klausimu kreiptis į:
Tadas Jurelevičius – Mobilių aplikacijų laboratorijų vadovas (t.jurelevicius@appcamp.lt)
Ernestas Čepulionis – VGTU Mobilių aplikacijų laboratorijos vedėjas (ernestas.cepulionis@vgtu.lt)
 
 

„Android“ mobilių programėlių kūrimo įvadas

AppCamp kviečia į Mobilių aplikacijų laboratorijos renginį apie mobilios platformos „Google Android“ programėlių kūrimą. Paskaitos metu Vykintas Valkaitis, UAB „AppCamp“ „Android“ specialistas aptars šias sritis:
 
 
1. Android, iOS, WP palyginimas ir bendra statistika;
2. Android versijos 1.5 - 4.2, kas jose keitėsi, pagrindiniai akcentai bei populiariausios versijos;
3. Google įrankiai Android programų kūrimui;
4. Pagrindiniai dokumentacijos šaltiniai;
5. Pagrindinės sudedamosios dalys Android programėlėje.
 
 
Vykintas Valkaitis
   Vykintas Valkaitis – UAB „AppCamp“ mobilių aplikacijų gamybos ir leidybos lyderės Lietuvoje „Android“ aplikacijų techninis projektų vadovas. Vykintas turi didelę patirtį „LAMP“ ir „Android“ programėlių vystyme, dirba su PHP, Android SDK, HTML, MySQL, Linux, Apache, ActionScript, CSS, JavaScript ir Java
 
 
 
 
 
 
 
 
Laikas: Kovo 14 d., ketvirtadienis, 16:20 val.
Vieta: VGTU, SRA-I 01 auditorija
  
RENGINYS NEMOKAMAS!
AppCAMP

Mobiliųjų aplikacijų laboratorija kviečia registruotis studentus

Mobiliųjų aplikacijų laboratorija kviečia registruotis studentus, norinčius mokytis kurti mobilias aplikacijas bei pradėti dirbti su naujais projektais. Mūsų laboratorija - puiki vieta kurti mobilias aplikacijas ir gerai praleisti laiką.
Mūsų tikslai yra:
 • Išsiaiškinti studentų programavimo ar aplikacijų kūrimo įgūdžius;
 • Suburti vadybos, dizaino ir programavimo atstovus į tvarias komandas;
 • Sužinoti kokių žinių studentai norėtų įgyti rengiamų kursų metu;
 • Susieti laboratorijos veiklą su studijų programose dėstomais dalykais ar baigiamųjų darbų temomis.
Visiškai nesvarbu programuojate ar ne, jei norite kurti mobilias aplikacijas – čia jūsų vieta. Vykdysime struktūrizuotą darbą ir kartu eisime tikslo link. Pagal surinktą informaciją bus formuojamos studentų grupės, bei organizuojamos atitinkamos paskaitos pagal poreikį.
 
 
Dėl platesnės informacijos kreiptis į: ernestas.cepulionis@vgtu.lt, 865570368, Saulėtekio al. 11, SRK-II, 605 kab.

Windows 8 programėlių konkursas ir //CODECAMP/ renginys

Mobilių aplikacijų laboratorijos pristatymas

Kviečiame į App Camp, Microsoft Lietuva ir Nokia Lietuva atidarytos Vilniaus Gedimino technikos universiteto mobilių aplikacijų laboratorijos pristatomąjį renginį. Jo metu Tomas Martūnas, UAB „App Camp“ generalinis direktorius pristatys:
- Mobilių aplikacijų laboratoriją, jos galimybes studentams ir dėstytojams;
- Mobilių aplikacijų rinkos tendencijas ir galimybes Lietuvoje;
- Mąstymo kryptis, kuriomis reiktų vadovautis kuriant mobilias aplikacijas.
 
Antrasis renginio pranešėjas Tadas Gutauskas pristatys Lietuvos valstybingumo stiprinimo iniciatyvą „Lietuvos skydas“ ir pasiūlys studentams bendradarbiavimo ir plėtros galimybes.
 
Tomas Martūnas – UAB „App Camp“ mobilių aplikacijų gamybos ir leidybos lyderės Lietuvoje generalinis direktorius. Jis yra įvykdęs daugiau nei 50 sėkmingų mobiliųjų programėlių, mobiliojo interneto ir TV projektų. Vėliausias projektas Mobofree.com jau perkopė dviejų milijonų vartotojų ribą ir toliau sparčiai populiarėja.
 
 
Tadas Gutauskas – menininkas, „Vienybės medis“, „Laisvės kelias“, „Lietuvos krepšiniui“ ir kitų skulptūrų kūrėjas, iniciatyvos „Lietuvos skydas“ sumanytojas.
 
 
 
 
 
 
 
 
Laikas: Vasario 21 d., ketvirtadienis, 18:10 val.
Vieta: 01 auditorija
Registracija: http://bit.ly/XzQ0ZL
 

Sveikiname Ingridą Mažonavičiūtę, apgynus daktaro disertaciją!

Darbo tema - „Lietuvių kalbos animavimo technologija taikant trimatį veido modelį“. Darbo vadovas - prof. habil. dr. Romualdas Baušys (2009-2013 m.).

Linkime kūrybinės sėkmės ir toliau džiuginti mūsų akademinę bendruomenę puikiais pedagoginiais ir moksliniais darbais!

Kviečiame dalyvauti plakatų konkurse!

Konkurso tema: “Mobiliųjų aplikacijų laboratorija”
Projekto rengėjas: “App Camp
Projekto rėmėjai: “Omnitel”, “Microsoft”, “Nokia
Projekto namai: VGTU
 
Aprašymas: Plakatų seriją turi sudaryti nemažiau kaip 3 plakatai. Kiekvieno plakato matmenys 1200 x 800 mm, rezoliucija 300 dpi, .tif failo formatas, spalvos parengtos spausdinimui (CMYK spalvinis formatas). Plakatuose be kita ko turi matytis rengėjų (App Camp), remėjų (OmnitelMicrosoftNokia) ir projekto namų (VGTUlogotipai. Atkreipiame dėmesį, jog auditorijos, kuriose bus kabinami plakatai nudažytos skirtingomis spalvomis (604 – žaliai, 605 – šviesiai smėline), galite rinktis, kuriai auditorijai jie geriau tiks.
 
Vertinimo kriterijai: idėjos originalumas ir/ar šmaikštumas, estetiškas atlikimas, dermė aplinkoje, atitikimas temai.
 
Plakatus vertins kompetentinga Grafinių sistemų katedros dėstytojų komisija. Geriausi darbai su autorių pavardėmis bus atspausdinti ir pakabinti minėtose auditorijose. Visiems dalyvavusiems bus užskaityta pavasario semestrui priklausanti praktika (pirmakursiams - pažintinė, antrakursiams – gamybinė).
 
Pristatymas: Plakatų laukiame iki 2013-01-30d. 09:00 val. Grafinių sistemų katedroje, SRK-II 608 kab. Juos priims GSK reikalų tvarkytoja Kristina Braškuvienė (tel.: 2744848). Pateikiama elektroninė plakatų versija bei spalvotai atspausdinti plakatai ant A4 dydžio lapų.
 
Iškilus klausimams galite teirautis Iną Pankrašovaitę (Ina.Pankrasovaite@vgtu.lt, 8 614 69765)
 
KURKIME JAUKIUS IR ĮKVEPIANČIUS MULTIMEDIJOS NAMUS KARTU!

MKDf-11/1 studentės Jekaterinos Aleksejevos plakato eksponavimas

Vilniaus 1-asis soroptimisčių klubas dėkoja Jums už aktyvų dalyvavimą plakato ,,Soroptimistės prieš prekybą žmonėmis" konkurse ir pagalbą, tvarkant plakatą spausdinimui.
Norime pasidžiaugti, kad lapkričio 27- gruodžio 10 d. plakatai yra iškabinti ne tik Vilniuje, bet ir Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Alytuje ir Marijampolėje - žiūrėkite žemėlapį.
Sąrašas su nurodyta plakatų eksponavimo vieta ir laiku (pirmą arba antrą savaitę) konkrečiame mieste.
Linkime gražaus ir prasmingo švenčių laukimo.
Vilniaus 1-ojo klubo soroptimisčių vardu

Nijolė Netikšienė
LSKS prezidentė 2010-2012
Vilniaus 1-asis klubas

Kino ir televizijos projektai

Tik prieš metus susikūrus naujai studijų šakai VGTU fundamentinių mokslų fakultete, studentai, bestudijuojantys multimediją ir kompiuterinį dizainą, jau parodė savo neįtikėtinai platų, profesionalų kinematografinį mąstymą. Virš 100 studentų būrėsi į grupes ir kūrė įvairiausio stiliaus ir žanro filmukus (daugelis jų - trumpametražiai). Įstabu ir tai, kad kai kurios grupės sukūrę ne tik filmą, ėmesi organizuoti renginius projektui plėsti.

Gegužės viduryje įvykus galutinei filmų peržiūrai, daugelis buvo nustebinti itin kokybiškais ir profesionaliais studentų, multimedų, darbais. Pabaiginį žodį tarę dėstytojai, neslepė nuostabos ir žėrė kiekvienos kino grupės studentams komplimentus. Multimedai buvo nudžiuginti pagyromis apie tai, kad jie įrodė faktą, kad šie studijuoja bene sėkmingiausią ir perpektyviausią mokslo kryptį - Multimediją.
 
Karolis Grabys (2012 birželio 19d.). VGTU studentai savo kino darbais nustebino net profesionalus. 15min.lt.http://www.15min.lt/ikrauk/naujiena/pramogos/vgtu-studentai-savo-kino-darbais-nustebino-net-profesionalus-517-251789
Šypsena
Žiūrėti >> A komanda - „A“
Žiūrėti >> Apgraužta širdute - „Avaringi pasimatymai“
Žiūrėti >> L komanda - „Kūrybingumo paieška“
Žiūrėti >> 5 minutes of JOY - "Komplimentai"
Žiūrėti >> Mitų Griovėjai
Žiūrėti >> Pauzė - „StepDraw“
Žiūrėti >> Split Second
Žiūrėti >> Aik Aik
Žiūrėti >> 2π - „Reklama“
Žiūrėti >> Mc Patinai - „Obuolių Actas“
Žiūrėti >> Below solitude - Workshop
Žiūrėti >> Gyva, bet ne nauja
Žiūrėti >> Hello FM - „Atlikėjo diena“
Žiūrėti >> Išdykėliai Team - „Nuotykių ieškotojai“
Žiūrėti >> Tada ir Dabar
Žiūrėti >> SeeVilnius - „Pučkorių atodanga“
Žiūrėti >> SeeVilnius - „Swedbank terasa“
Žiūrėti >> Simpe Idea - „Care what you wish for“
Žiūrėti >> Hanul - „korėjiečių kalbos paskaitos“
Žiūrėti >> „Tas studentiškas gyvenimas“
Žiūrėti >> „Vyrų ir moterų skirtumai“
Žiūrėti >>

Konkurso „Soroptimistės prieš prekybą žmonėmis“ rezultatai

Lietuvos Soroptimisčių klubų sąjunga ir Vilniaus 1-asis klubas
apdovanoja laimėtojus
 

I vieta Jekaterina Aleksejeva

II vieta Lauryna Motiejūnaitė

III vieta Tomas Jaskauskas

 
Lietuvos Soroptimisčių klubų sąjungos organizuotame konkurse ,,Soroptimistės prieš prekybą žmonėmis”
 
Nijolė Netikšienė 
LSKS prezidentė
 
Ilona Budrevičienė
Vilniaus I-ojo klubo prezidentė

2012.09.29
 
I vieta - Jekaterina Aleksejeva, MKDf-11/1Jekaterina AleksejevaII vieta - Lauryna Motiejūnaitė Lauryna Motiejūnaitė III vieta - Tomas Jaskauskas, MKDf-11/3 Tomas Jaskauskas  

Bentley Systems konkursas

Trumpai tariant, yra penkios kategorijos, laimėtojų komandai bus išmokėta 2000 USD premija:
 
 1. Architectural Design
 2. Road or Bridge Design
 3. Rendering Using MicroStation
 4. Engineering
 5. Solving a Problem With GIS Technology
 

Multimedija ir kompiuterinis dizainas

„Multimedija ir kompiuterinis dizainas“ programos tikslas paruošti specialistą, turintį išsamų supratimą apie multimedijos technologijų projektavimą ir kūrimą integruojant multimedijos turinio kūrimo, informacinių technologijų, kompiuterinio dizaino ir skaitmeninės informacijos perdavimo technologijų žinias.
 

Studentams Autodesk programiniai produktai – NEMOKAMAI!

Tokiu būdu kompanija siekia paskatinti būsimus profesionalus įgyvendinti idėjas, maksimaliai atskleisti savo kūrybinį potencialą bei tobulinti projektavimo, vizualizacijos, modeliavimo ir analizės įgūdžius.
 
VGTU studentai ir dėstytojai turi galimybę prisijungti prie Autodesk švietimo bendruomenės, kurios 
nariai gali nemokamai atsisiųsti iš internetinio puslapiostudents.autodesk.com į 
kompiuterį pilnai funkcionuojančias visų pagrindinių Autodesk programinių 
produktų studentiškas versijas. Be to, tinklapyje galima patalpinami skelbimus apie studentų 
konkursus, publikuoti projektus ir diskutuoti. Taip pat galima gauti patyrusių specialistų iš viso 
pasaulio konsultacijas.

VGTU studentai ir dėstytojai, norintys prisijungti prie Autodesk švietimo bendruomenės ir gauti prieigą prie tinklalapio medžiagos, turi registracijos metu nurodyti VGTU elektroninio pašto adresą. Taip galės naudotis visais to tinklapio resursais, t.y. gauti nemokamą papildomą informaciją ir atsisiųsti naujausių Autodesk produktų nemokamas studentiškas versijas. Autodesk programinių produktų studentiškos versijos turi savyje visas funkcines galimybes kaip ir programos profesionalams, tačiau spausdinant kiekviename puslapyje atsiranda perspėjantis tekstas, draudžiantis naudoti programą komerciniais tikslais. Autodesk programinių produktų studentiškos versijos negali būti naudojamos mokymo įstaigose ar laboratorijose studentų mokymams, o taip pat komerciniais tikslais. Autodesk švietimo bendruomenės tinklalapyje nemokamai galima atsisiųsti šiuos Autodesk programinius produktus: students.autodesk.com
 
Norėdami atsisiųsti Autocad:

» Užsiregistruokite https://students.autodesk.com/?nd=register
» Užpildykite anketą, nepamiršdami pažymėti jog esate studentas (”I am a student”), bei nurodydami savo VGTU elektroninio pašto adresą(ten bus atsiųstas aktyvacijos kodas).
» atsisiųskite Autocad.
» Belieka tik instaliuoti Autodesk programą ir aktyvuoti ją, jums suteiktu Autocad aktyvacijos kodu.

Vizitai

JOHANNES FEINER
Johannes Feiner works at the FH JOANNEUM, University of Applied Sciences in Austria, Kapfenberg, where he teaches several topics about programming languages. His special interests lie in the field of "Mobile Application Development".
Trukmė 2013 m. balandžio 15-21 d.
Tikslas Naudojant „ADT Android SDK“ programinės įrangos kūrimo įrankius padėti įsisavinti įgūdžius ir žinias mobiliųjų aplikacijų kūrime.
Institucija
University of Applied Sciences Kapfenberg
Šalis Austrija (Kapfenberg)
Papildoma informacija
http://john.feiner.at/vilnius/
 
 

Trukmė 2013 m. kovo 4 - 15 d.
Tikslas supažindinti studentus ir dėstytojus su multimedijos technologijomis. Suteikti mokymus ir žinias apie garso ir vaizdo sinchronizavimą - apdorojant vaizdo signalą.
Institucija
University of Applied Sciences Dusseldorf
Department of Design
Head of Audiovisuel Media Studios
Šalis Vokietija (Dusseldorf)
Papildoma informacija:
Lectures VGTU March 2013
João Martins
Trukmė gegužės 7-12 d.
Tikslas padėti įsisavinti NETBEANS (Mobility Pack) programinę įrangą baigiamųjų kursų inžinerinės informatikos studentams.
Programa paruošta naudojant Socrates programos finansavimą.
Institucija Instituto Politécnico de Beja
Šalis Portugalija

Praktikos

MVG/Erasmus praktikos programa
MVG/Erasmus praktikai –  tai profesinė veikla, kurios metu studentas atlieka praktiką Europos Sąjungos organizacijoje užsienyje, jos metu įgaunama praktinė patirtis, susipažįstama su ES darbo rinkos ypatybėmis ir įgyjami konkretūs įgūdžiai, bei išplečiamas supratimas apie tam tikros šalies ekonominę veiklą ir socialinę kultūrą.
Informaciją apie Mokymosi visą gyvenimą programą rasite čia.
Erasmus praktika – tai:
 • tarptautinė profesinė ir kultūrinė patirtis;
 • darbo patirtis pagal būsimą specialybę ir darbdavių rekomendacijos;
 • geresni bendravimo užsienio kalba įgūdžiai;
 • nauji asmeniniai, moksliniai bei profesiniai kontaktai;
 • universiteto finansinė parama - kas mėnesį mokama stipendija (stipendijų vidurkis ~ 500 EUR/mėn.);
 • praktikos užskaitymas VGTU fakultetuose.
Praktikos trukmė yra nuo 3 mėn. iki 12 mėn., gali būti atliekama laisvu nuo studijų metu bet negali būti atliekama skirtingais mokslo metais.
Erasmus studentas – tai studentas, kuris atitinka Erasmus studentų mobilumo kriterijus. Jo teises gina bei pareigas įvardina Erasmus studento chartija. Daugiau informacijos rasi: http://ec.europa.eu/education/archive/million/charter_en.html.
Universitetas:
Šalis:
Studijų trukmė
Metai, Semestras
  • Puslapio administratoriai:
  • Ernestas Čepulionis
  • Kristina Braškuvienė
  • Rokas Semėnas
  • Beatričė Tallat Kelpšaitė
  • Edgar Žardin
  • Daiva Triukaitė
  • Nikolaj Goranin
  • Inga Tumasonienė
  • Rimantas Belevičius
  • Justė Kareivaitė