Dovilė Deltuvienė

Mokslinių publikacijų sąrašas

Straipsniai

Tarptautinėse duomenų bazėse esančiuose mokslo leidiniuose paskelbti straipsniai

Thomson Reuters Web of Science duomenų bazėse referuojamuose leidiniuose, turinčiuose citavimo rodiklį

2006 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. The discounted limit theorems. Acta applicandae mathematicae: an international survey journal on applying mathematics and mathematical applications. Dortdrecht: Springer. ISSN 0167-8019. Vol. 90, no. 3 (2006), p. 219-226. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.571]
2003 - Deltuvienė Dovilė; Saulis Leonas. Asymptotic expansion of the distribution density function for the sum of random variables in the series scheme in large deviation zones. Acta applicandae mathematicae : an international survey journal on applying mathematics and mathematical applications. Dordrecht: Kluwer Academic Publishers. ISSN 0167-8019. Vol. 78, Iss. 1-3 (2003), p. 1-3. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.214]

Kitų tarptautinių duomenų bazių leidiniuose

2013 - Kasparavičiūtė Aurelija; Deltuvienė Dovilė. On large deviations for compound mixed Poisson process. Lietuvos matematikos rinkinys : Lietuvos matematikų draugijos darbai. Serija A. Vilnius: VU Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. T. 54 (2013), p. 16-21. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.429]
2008 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. The discounted local limit theorems for large deviations. Lietuvos matematikos rinkinys. Vilnius: Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. T. 48/49 (2008), p. 412-416. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.357]
2001 - Deltuvienė Dovilė; Saulis Leonas. Asymptotic expansion for the density function of the series scheme of a random variable in the large deviation in Cramer zone. Lietuvos matematikos rinkinys. Vilnius: Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. T. 41, spec, nr (2001), p. 620-625. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.429]

Kituose recenzuojamuose mokslo leidiniuose paskelbti straipsniai

Periodiniuose ir vienkartiniuose leidiniuose

2016 - Kasparavičiūtė Aurelija; Deltuvienė Dovilė. Discounted payments theorems for large deviations. Lietuvos matematikos rinkinys : Lietuvos matematikų draugijos darbai. Serija A. Vilnius: VU Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. T. 57 (2016), p. 29-34. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.429]
2015 - Kasparavičiūtė Aurelija; Deltuvienė Dovilė. On large deviations for random sums of the squares of weighted Gaussian random variables. Lietuvos matematikos rinkinys : Lietuvos matematikų draugijos darbai. Serija A. Vilnius: VU Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. T. 56 (2015), p. 36-41. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.429]
2007 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. Normal approximation for sum of random number of summands. Lietuvos matematikos rinkinys. Vilnius: Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. T. 47, spec, nr (2007), p. 531-536. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.429]
2005 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. Atsitiktinių dydžių sumavimo su svoriais skirstinio asimptotinis skleidinys didžiųjų nuokrypių zonose. Matematika ir matematinis modeliavimas. Kaunas: Technologija. ISSN 1822-2757. [T.]1 (2005), p. 1-5. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.357]
2004 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. Nonuniform estimate of the discounted limit theorem. Lietuvos matematikos rinkinys. Vilnius: Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. T. 44, spec, nr (2004), p. 839-842. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.286]
2003 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. The discounted limit theorems for large deviations. Lietuvos matematikos rinkinys. Lietuvos matematikų draugijos XLIV konferencijos mokslo darbai. Vilnius: Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. T. 43, spec. nr (2003). [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.000]
2003 - Deltuvienė Dovilė; Saulis Leonas. Asymptotic expansions in the large deviation zones for the distribution function of sums of random variables in the series scheme. Lietuvos matematikos rinkinys. Lietuvos matematikų draugijos XLIV konferencijos mokslo darbai. Vilnius: Matematikos ir informatikos institutas. ISSN 0132-2818. T. 43, spec. nr (2003), p. 682-686. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.357]
2002 - Deltuvienė Dovilė. Asymptotic expansion for the distribution function of the series scheme of random variables in the large devation Cramer zone. Lietuvos matematikos rinkinys. Vilnius: Leidykla TEV. ISSN 0132-2818. T. 42, spec. nr (2002), p. 691. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.071]
2001 - Deltuvienė Dovilė; Saulis Leonas. Atsitiktinių dydžių sumos serijų schemoje tankio funkcijos asimptotinis skleidinys didžiųjų nuokrypių Kramerio zonoje. Lietuvos matematikos rinkinys. .. ISSN 0132-2818. T. 41, spec, Nr (2001), p. 620-625. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.429]

Konferencijų pranešimų medžiagoje

2009 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. Discounted payments theorems for large deviations. The XIIIth international conference "Applied stochastic models and data analysis" : ASMDA-2009, June 30-July 3, 2009, Vilnius, Lithuania : selected papers / Applied Stochastic Models and Data Analysis International Society, Vilnius Gediminas Technical Uni. Vilnius: Technika, 2009. ISBN 9789955284635, p. 217-222. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.429]

Nerencenzuojamuose leidiniuose paskelbti straipsniai

Konferencijų pranešimų medžiagoje

2003 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. The Discounted limit theorems for large deviations. Lietuvos matematikos rinkinys. .. ISSN 0132-2818. T. 43, spec, Nr (2003), p. 703-708. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.429]
2000 - Deltuvienė Dovilė. Atsitiktinių dydžių sumavimo su svoriais aproksimacija normaliuoju dėsniu didžiųjų nuokrypių zonose. Matematika ir informatika. Chemija ir bioinžinerija. Fizika ir fizinė kompiuterija : trečiosios Lietuvos jaunųjų mokslininkų konferencijos "Lietuva be mokslo-Lietuva be ateities", įvykusios Vilniuje 2000 m. balandžio 26-spalio 16 d., medžiaga. Vilnius: Technika, 2000, p. 137-146. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.714]

Tezės

Kituose recenzuojamuose leidiniuose

2007 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. The discounted limit theorems. 12th International conference "Mathematical modelling and analysis", May 30 - June 2, 2007 Trakai, Lithuania: book of abstracts / The European Consortium for Mathematics in Industry (ECMI), Vilnius Gediminas Technical University, Institute of Mathematics . Vilnius: Technika, 2007. ISBN 9789955281399, p. 122. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.071]
2006 - Saulis Leonas; Deltuvienė Dovilė. The discounted limit theorems. 9th international Vilnius conference on probability theory and mathematical statistics: abstracts of communications, June 25-30, 2006 / Matematikos ir informatikos institutas. Vilnius: TEV, 2006. ISBN 9955680342, p. 258-286. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 2.071]
2002 - Deltuvienė Dovilė; Saulis Leonas. Asymptiotic expansions of the distribution density in the large deviations zones for sums of independent random variables in the series scheme. 8-oji tarptautinė Vilniaus tikimybių teorijos ir matematinės statistikos konferencija : tezių rinkinys. Vilnius: 2002, p. 62-63. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.143]

Kitos knygos ir jų dalys, disertacijos

2005 - Deltuvienė Dovilė. Asimptotiniai skleidiniai didžiųjų nuokrypių zonose. Kaunas: Lithuanian Academic Libraries Network (LABT), 2005. [M.kr.:01P] [Aut.lankų sk.: 0.000]